Озеленитель

Розсадник декоративних рослин «Озеленитель»

Розсадник декоративних рослин «Озеленитель» – один із найбільших виробників розсадницької декоративної продукції в Україні, площею більш ніж 150 га, історією та досвідом понад п’ятдесят років.
Виробничий процес охоплює повний цикл вирощування різних видів листяних та хвойних рослин. Освоєння нових технологій у цій сфері дає нам можливість розширювати асортимент і пропонувати рідкісні види декоративних рослин, які можна придбати як із відкритого ґрунту (BR чи WRB), так і в контейнерах.
Вигідне географічне положення забезпечить вдалу організацію логістики для доставки різних об’ємів нашої продукції до найвіддаленіших куточків України. Ми здійснюємо як гуртову реалізацію свого посадкового матеріалу, так і вроздріб. Уроздріб нашу продукцію можна придбати на Торговельно-виставковому майданчику розсадника.
Тут спеціалісти запропонують вам повний спектр послуг з озеленення, благоустрою та ландшафтного проєктування, починаючи з передпроєктного аналізу території та закінчуючи сервісним обслуговуванням зданого в експлуатацію об’єкта.
Посадковий матеріал власного виробництва і грамотні консультації наших фахівців допоможуть заощадити ваші кошти та забезпечать гарантовану приживлюваність рослин.

Контакти:

Україна, 49020, м. Дніпро,
вул. Миколи Зерова, 26
+38 (068) 792-42-42
+38 (050) 377-50-05
+38 (093) 822-90-26
Ozelenitel1@ukr.net
www.ozelenitel.prom.ua
OzeleniteLDnipro
ozelenitel_ukraine

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Озеленитель

Карта загружается. Пожалуйста, подождите.

Озеленитель 48.445384, 34.829578 Перейти к карточке клиента