Національні експозиції на ІнтерАГРО Комплекс

інтерАгроШановні колеги!
До початку головної агропромислової події країни, виставки
«ІнтерАГРО Комплекс», залишилось менше місяця!
У виставці, яка відбудеться 27-29 жовтня, візьмуть участь близько 300 компаній з 10 країн світу. Німеччина та Франція будуть представлені національними експозиціями, Італія — колективною. Виставка буде розміщена у трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

В цьому році національну експозицію Франції  представлять 13 провідних французьких компаній, які продемонструють якісне насіння, обладнання для збирання, переробки та зберігання овочів, запасні частини для сільськогосподарської техніки, обладнання для зберігання продукції рослинництва та банківські послуги.
Національна експозиція Німеччини буде представлена 17 компаніями, серед яких виробники вентиляційного устаткування; мастильних матеріалів; запасних частин до сільськогосподарської техніки. Також будуть представлені інноваційні технології для вирощування картоплі та цукрового буряку; обладнання та комплексні споруди для вирощування, утримання, годівлі свиней та птиці; системи приготування кормів; провідні селекційні підприємства та багато іншого.
Колективна експозиція Італії представить до уваги відвідувачів сучасне обладнання для виробництва енергії з поновлювальних джерел, добрива, телескопічні навантажувачі. Також участь у експозиції візьме Торгово-промислова палата Італії.
Національні та колективна експозиція будуть представлені у другому павільйоні ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2Б) з 27 по 29 жовтня.
Більш детальна інформація та замовлення безкоштовного запрошення* на сайті www.complex.interagro.in.ua або за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 і (044) 461-93-68.

* Вхід на виставку без запрошення 30 грн.
Дирекція ІнтерАГРО Комплекс
тел./факс: +38(044) 461-93-68, 490-6469

ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ