Прес-реліз Fresh Business Expo Ukraine 2016

Fresh Business Expo Ukraine

5-а Міжнародна виставка плодоовочевої індустрії в Україні та СНД

www.freshbusinessexpo.com

Організатори:
ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).

29 листопада – 1 грудня 2016 Київ, Україна

«Проект Hello Kiwi, організований Союзом виробників ківі, ще раз представлений на Fresh Business Expo Ukraine!»
Організатори Fresh Business Expo Ukraine раді оголосити про те, що Союз грецьких виробників ківі буде ще раз присутнім на Fresh Business Expo Ukraine з проектом Hello Kiwi .
Виставка Fresh Business Expo Ukraine, яка пройде з 29 листопада — 1 грудня 2016 року в Києві, є єдиним торговим заходом в Україні, який ексклюзивно націлений на повний ланцюг виробництва свіжих фруктів та овочів.
Грецький проект Hello Kiwi організований 7 грецькими кооперативами, які в сукупності складають 80% від загального обсягу виробництва ківі в Греції.
Завдання Hello
Kiwi полягає в тому, щоб представити грецькі ківі на декількох цільових ринках, а саме: на ринку Білорусі та України, а також  Південної Африки і країн Перської затоки.
Греція є 5-м виробником ківі в світі і 2-м в Європі, після Італії. У країні є 8.000 гектарів садів і варто зазначити, що їхня площа щороку збільшується.
Ситуація на ринку стає все більш і більш сприятливою і на 2017 рік прогнозують, що українська економіка зросте приблизно на 2,5%, згідно з останніми даними Світового банку.
Угода про вільну торгівлю між Україною та ЄС дає додатковий імпульс економіці. З цієї угоди ми бачимо, що Україна здатна розширити свій експорт на весь Європейський Союз, відкриваючи величезний новий ринок та нові можливості.
В найближчі роки українські виробники повинні будуть інвестувати значні кошти в нове обладнання для того, щоб їхня продукція відповідала європейським стандартам.
З огляду на ці факти, голландський банк ABN Amro присудив Україні перше місце, як країні з найбільш перспективним ринком сільськогосподарської продукції у світі. Фінансисти з ABN AMRO зазначили, що Україна є одним з найважливіших агропромислових регіонів світу.
Одним з ключових факторів успіху виставки є конференція «Овочі та фрукти України», яка організована Fruit Inform в рамках виставки.
Конференція і виставка залучили провідних виробників, торговців, ключових покупців супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників обладнання.

Організатори Fresh Business Expo Ukraine очікують збільшення виставки щонайменше на 50%!
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.freshbusinessexpo.com

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
офіс 3, вул. Гмирі 13
02140 Київ, Україна
Тел.: +380 44 577 04 25
Факс: +380 44 577 04 26
E-mail: freshproduce@cityofdreams.com.ua