Рандеву в Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також!
Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву!
Пані та Панове, Клуб Рослин представляє «Рандеву у Клубі: Літо»!
Дата проведення: 18-20 червня 2018 року
Чому саме Ви повинні бути присутні?
Досвід усіх попередніх зустрічей показав нам, що все більше людей знайшли своє призначення саме у якості ландшафтного дизайнера. Дуже велика кількість серед них є новачками у цій справі, але з «палаючими очима» та величезною жагою до нових знань в обраній сфері.
Саме завдяки таким людям лекції проходять надзвичайно весело: багато дискусій, різноманітні тематичні запитання, жарти та веселощі, і, звісно надзвичайно багато корисної інформації від відомих особистостей у світі ландшафтного дизайну.

Цих три дні Ви точно не забудете!

Ми, у Клубі Рослин, завжди тримаємо руку на пульсі, тому запрошуємо тільки кращих із кращих. Влітку, ми з Вами маємо чудову нагоду зустрітись у Львові з такими прекрасними особистостями та професіоналами своєї справи:
Izabela Coqui-Malachowska — керівник студії архітектури і ландшафтного дизайну Coqui Malachowska Coqui (Берлін).
Ізабелла працювала над величезною кількістю проектів озеленення міст. Її роботи захоплюють своєю оригінальністю у поєднанні з простотою. Сади та парки, майданчики для дітей та зелені насадження в місті.
Нам вона розкаже про“Зелені дахи в місті — концепція, рослини, вода. Технології реалізації” та “Зелені фасади — концепція, підбір рослин і водообмін”.
Юлія Польова (керівник ландшафтної студії “В поле дизайн”, керівник “Zinco Ukraine”, Київ.
Юлія – одна з тих чудо-жінок, які створюють красу навколо себе. Але Юля працює не тільки на землі, а ще й дуже високо над землею, буквально на даху. Юлія знає, що таке прекрасний зелений куточок на власному даху для відпочинку, комфорту та натхнення.
З нами вона поділиться секретами про: «Сад на даху. Від теорії до практики» та “Технології проектування і монтажу зелених дахів”.
Василій Памятних — керівник Zodci Group, Варшава, проекти в Польщі, Росії, Казахстані).
Василій покаже нам з вами унікальний майстер клас зі створення проектів. Навіть, якщо ви вже спеціаліст у цій справі, повірте, того, що вам розкаже та покаже Василій ви точно не знали, адже саме він досконало володіє усіма можливими та неможливими техніками створення проектів.
Окрім того, разом з ним ми поговоримо про «Психологію сприйняття простору, як виникає позитивне або негативне сприйняття простору, яким ми користуємося”. А також «Конфлікт між архітекторами і ландшафтними дизайнерами: варіанти рішення”. Інформація надзвичайно корисна та допоможе вам уникнути неприємних моментів, які можуть виникнути в процесі роботи.
Людмила Білодід — керівник компанії “Beloded Landscaping”, досвід роботи 20 років, спільні проекти з голландськими компаніями в Україні, Азербайджані, Голландії, Польщі.
Людмила має двадцятирічний досвід роботи! Неймовірну кількість неперевершених проектів за межами України та цікаве авторське бачення на свої проекти. За весь час роботи, Людмила створила безліч оригінальних садів. Її роботи дихають сучасністю та персональним стилем.
З нами вона поділиться знаннями про Роботу з крупномірами в ландшафтних проектах та Ведення довгих ландшафтних проектів — управління і координація. Її варто послухати.
Ігор Мількін —  спеціаліст по формуванню бонсаїв та топіарів
Ігор – дуже талановита особистість. Він захоплює своїм професіоналізмом та цікавими проектами. Його роботи дуже цікаві та унікальні, і приємно дивують ваше око. Позитивна людина, від якої віє впевненістю і талантом. Знайомству з ним ви будете надзвичайно задоволені.
Спеціально для нас від проведе два чудові практичні майстер-класи. Для початку, Ігор покаже нам як правильно формувати бонсаї, а потім детально розкаже як правильно підтримувати в хорошій формі вже сформовані бонсаї. Не пропустіть!

Що ще цікавого?
Якщо ви вже відвідували Рандеву, то ви точно знаєте, що з нами сумно не буває! Якщо ж ви новачок, тоді слухайте!
Працювати потрібно завжди, але ж яка робота може бути корисною без відпочинку. Клуб Рослин про це точно знає, тому, пропонуємо вам відпочинок не фізичний, а, швидше за все, душевний. Саме так!
Ми пропонуємо вам поділитись із нами вашим хобі! Що б ви не робили, чим ви б не займались у свій вільний час – ми пропонуємо вам це продемонструвати аудиторії. Наша аудиторія вдячна, і справді щиро прийме вас та щиро аплодуватиме усім вашим талантам.

Рандеву: конкретика без води

І, про нове та цікаве
Клуб Рослин активно практикує технологію знайомств, під назвою «нетворкінг». Нетворкінг – знайомство у невеликих групах, з поступовим переходом в інші знайомства. І, доведено нами ж, такий тип знайомств є дуже ефективним та доволі цікавим.
Що для цього потрібно? Ваші візитки (приблизно 100 штук), позитивний настрій та невеличка розповідь про себе: те, що вам подобається, те, чого ви прагнете, і те, що вам приносить задоволення
Звісно, що не обійдеться і без культури. Як можна відвідати чудовий Львів, не побувавши у театрі? В червні ми відвідаємо театр Леся Курбаса і подивимось чудову виставу. Не забудьте взяти з собою відповідний одяг.
І спеціально для вас ми проведемо екскурсію розсадниками Клубу Рослин. Буде дуже весело, цікаво та квітуче. Не пропустіть!
Ми вас переконали?
Якщо коротко: 5 крутих спікерів, які точно розкажуть вам те, чого ви не знали. Робота та знання у поєднанні з відпочинком не тільки фізичним, але й культурним. Чудова аудиторія, прекрасний настрій, надзвичайний емоції та маса корисних знайомств вам точно гарантовані!
Вартість семінару 3200 грн. У вартість входить участь, проживання, харчування, трансфери, квиток в театр ім. Леся Курбаса, кава-паузи.

ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ