Розіграш подорожі до Голландії

голландияНастає дивовижна пора року – весна, яка дарує почуття радості, прийдешніх змін, чудовий настрій. Вона неодмінно асоціюється з любов’ю та квітами. Інтернет-магазин FLORIUM.UA дякує своїм клієнтам за довіру і дарує унікальну можливість виграти путівку на парад квітів у Голландії, а також 10 сертифікатів на суму 500 грн.
Умови акції від Florium.ua
Квіткова виставка в парку Кейкенкоф у цьому aроці пройде з 24 березня по 16 травня в передмісті Амстердама Ліссе. Парк Кейкенкоф – це вітрина голландської індустрії квіткових прикрас з акцентом на цибулинні квіти. Виставка подарує Вам надзвичайну насолоду і натхнення.
Щоб власними очами побачити унікальне видовище – цвітіння тисяч весняних квітів (а саме: тюльпанів, гіацинтів та нарцисів), беріть участь у конкурсі з розіграшем поїздки в парк Кейкенхоф у Голландії. Акція триватиме до 1 квітня 2016 року, докладніше про умови акції дізнавайтесь тут: https://florium.ua/ua/keukenhof/.
Цибулинні рослини на вигонку
Інтернет-магазин саджанців FLORIUM пропонує усім бажаючим придбати чергову новинку – цибулини в горщиках на вигонку. Найкрасивіші нарциси, гіацинти, іриси, крокуси, тюльпани, мускарі будуть вражати своєю ніжністю, неповторністю та яскравими барвами протягом усього часу цвітіння. Посадковий матеріал в горщиках вже цілком готовий. Йому тільки потрібно надати світло і тепло, та чекати, коли квіти заповнять весь будинок запашними ароматом.
Магазин «Флоріум» пропонує придбати цибулини в горщиках готові до вигонки, які пройшли період витримки при низьких температурах у виробника. Розсилка замовлень триває до 10 березня 2016 року. Мінімальне замовлення – 5 горщиків. При замовленні віх 350 грн. – доставка безкоштовна.
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ