Садовий акумуляторний інструмент МАКІТА

makita1Сучасні інноваційні інструменти, гарантія три роки, високі стандарти гарантійного та післягарантійного ремонту . Садовий акумуляторний інструмент МАКІТА має всі переваги нових технологічних розробок.
Технологія BL MOTOR із безщітковими двигунами забезпечує максимальну продуктивність та економить заряд акумулятора, що дає змогу працювати довший час. Акумуляторний інструмент може бути оснащено технологією XPT, що має кращий захист від пилу і вологи та дозволяє безпечно й ефективно використовувати пристрої на відкритому повітрі або в жорстких умовах навколишнього середовища. LXT technology – технологія призначена для makita2швидкої зарядки 18V Li-ion акумуляторів. «Завдяки примусовому повітряному охолодженню ячеєк всередині батареї, акумулятори МАКІТА є більш надійними та можуть використовуватися з різними садовими акумуляторними інструментами, та інструментами для будівництва компанії Макіта. Садових акумуляторних інструментів в асортименті МАКІТА є понад тридцять.
Ідеальний газон – це справжня мрія власника приватного будинку. Але для того, щоб його отримати й підтримувати в належному стані, потрібно багато роботи, і в цьому вам допоможуть інструменти МАКІТА. Газонокосарки з різною шириною косіння, від 33 до 56 сантиметрів, можуть бути оснащені різними двигунами – бензиновими, електричними або акумуляторними. Усі бензинові газонокосарки МАКІТА комплектуються тільки двигунами BRIGGS & STRATTON. Для косіння невеликих за площею газонів є електричні й акумуляторні газонокосарки. Ідеальний газон – це не тільки газонокосарки, а й тримери та аератори. Тримери можуть бути також бензинові, електричні або акумуляторні. Аератори, що завозяться на територію України, можуть бути тільки електричні.
Сад біля будинку – це не тільки газон, а й кущі та дерева. Для цього в асортименті МАКІТА є кущорізи та пили. «Нова лінійка акумуляторних пил із безщітковими двигунами, які у своїй роботі не поступаються бензиновим пилам – ані у швидкості різу, ані в надійності.» Акумуляторні пили можуть комплектуватися шинами від 15 см до 35 см, залежно від потужності двигуна. Бензинові пили можуть бути різними за потужністю, від 1,8 к.с. до 5,9 к.с. Надпотужні бензопили МАКІТА зарекомендували себе як надійний інструмент як для приватного використання, так і в лісових та комунальних господарствах.
У садовій програмі МАКІТА є пилососи, високорізи, секатори, подрібнювачі, оприскувачі, мотопомпи, насоси, генератори. Цей інструмент стане вам вірним помічником для роботи в саду.
makita3           makita4
www.makita.ua