У столиці відремонтували 7 парків

Цього року в столиці здійснили капітальний ремонт 7 парків та 24 скверів, аби зробити їх більш сучасними і функціональними.
Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, інформує пресслужба КМДА.
Було відкрито третю чергу парку «Наталка», парк із дитячим автомобільним містечком та новим фонтаном «Куренівський», а також «Веселка», Пуща-Водиця, другу чергу парку «Перемога», парк на вулиці Вінницькій, паркову зону на площі Анкари».
– У Деснянському районі нарешті розпочалися роботи з капітального ремонту третьої черги парку «Кіото». Розпочався капремонт другої черги парку з водними об’єктами на Троєщині. У парку біля озера Лебедине в Дарницькому районі також вже влаштовано доріжки з фібробетону, вздовж яких встановлюються комфортні лави. Тривають роботи у Наводницькому парку в Печерському районі та парку «Юність» у Святошинському районі, – зазначив Андрій Мальований.
За словами в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, роботи не припиняються, і в перспективі – відкриття ще кількох об’єктів.
Парк «Сирецький» у Шевченківському районі в наступному році матиме новий фонтан – зараз монтується обладнання, а також сцену, яка стане центром культурного життя парку. Завершується капітальний ремонт першої черги парку «Совки» – прокладений прогулянковий периметральний маршрут та влаштована центральна алея з фібробетону, доріжки з ФЕМ, встановлені сучасні лави та урни, дитячі та спортивні майданчики. Родзинкою парку стануть шахова альтанка та «сухий» фонтан, – зазначив Олексій Король.
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ