Відчути себе сінгапурцем просто: зайдіть до столичного парку "Перемога"

У парку «Перемога», який розташований в Дніпровському районі столиці, комунальники встановили залізні дерева, що імітують однойменні споруди в Сінгапурі. Про це повідомили в КП по УЗН Дніпровського району столиці.
«Свій Сінгапур в Києві. Так, це парк «Перемоги» і залізні дерева як в Сінгапурі. Не засмучуйтеся, якщо через пандемію не маєте можливість виїхати за кордон! У нашому місті багато цікавого, просто зупиніться і насолодитеся цією красою », — підписали фото комунальники.
Залізні дерева в парку «Перемога» — це металеві конструкції з ліанами трубкоцвета всередині. Нижня частина залізних дерев оформлена у вигляді лавочки, на якій можуть відпочити відвідувачі парку.
Додамо, що Чарівні дерева в «Саду біля затоки» (Gardens by the Bay) – відомий символ Сінгапурського пейзажу, висотою від 25 до 50 метрів, мають металеві резервуари для збирання дощової води для саду та сонячні батареї для вироблення енергії.  Парк «Сади біля затоки» простягається на 101 га намитої землі, призначеної для озеленення і для громадського користування.
 
Ось так виглядають дерева у Сінгапурі:

ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ