Вигідні умови вексельного фінансування для українських аграріїв

Спільна партнерська програма від Байєр та Райффайзен Банку Аваль: нові умови вексельного фінансування під 1%
Київ, Україна, 14 березня 2016р. — Байєр та Райффайзен Банк Аваль оголошують про старт нової партнерської програми фінансування «Вексель під 1%», яка надає унікальні умови авалювання векселів для кінцевих споживачів — сільгосппідприємств та фермерів всього під 1%. Про що було анонсовано під час спільної прес-конференції 14 березня 2016 року.
Скористатись новою програмою вексельного фінансування представники аграрного сектору мають можливість під час агросезону 2016 року, придбавши якісні засоби захисту рослин від компанії «Байєр» на умовах фінансування від Райффайзен Банку Аваль — всього під 1%.
Зважаючи на істотну волатильність валютного курсу, дана партнерська програма від Байєр, Райффайзен Банку Аваль та IFC, члена групи Світового Банку, передбачає мінімізацію валютного ризику. Окрім цього, термін фінансування адаптовано до аграрного бізнес-циклу (до 9 місяців) і надає можливість остаточно розрахуватися за придбану продукцію вже після продажу річного врожаю.
«Сільське господарство України має надзвичайний потенціал, і я дуже радий, що компанія «Байєр» пропонує не лише якісні продукти та свої експертні знання, але й вигідний фінансовий інструмент, який в кінцевому результаті підвищує продуктивність аграрного виробництва та конкурентоспроможність України на європейському ринку», — зазначив Андреас Льохель, керівник підрозділу Crop Science в країнах Північного Причорномор’я.
«Програма авалювання векселів для аграрного сектору протягом останніх років засвідчила свою високу ефективність та зручність для всіх учасників ринку. Даний фінансовий інструмент дозволяє оптимізувати витрати на залучений капітал, що особливо актуально в період значної волатильності на ринку та високої вартості традиційного фінансування. В 2015 році обсяг авальованих векселів в Райффайзен Банку Аваль зріс втричі в порівнянні з попереднім роком і склав понад один мільярд гривень. Анонсована програма фінансування є свідченням вагомої підтримки АПК, яку Райффайзен Банк Аваль продовжує надавати аграріям вже більш ніж 20 років», — зазначив Руслан Співак, директор департаменту корпоративних продуктів та партнерства Райффайзен Банку Аваль.
«Обмежений доступ до фінансування – одна із найболючіших проблем для аграріїв сьогодні, особливо для малого та середнього бізнесу. Ми сподіваємося, що ця нова програма допоможе створити приклад і для інших фінансових інститутів, як можна надавати доступне фінансування для малого та середнього бізнесу в агропромисловому секторі», — зазначила Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні.
Більше про програму можна дізнатися за цим посиланням: http://www.aval.ua/corporate/special_for_agro/pp/bayer/ або звернувшись до вашого менеджера у Райффайзен Банку Аваль.
Довідка
Байєр: наука заради кращого життя
Байєр – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com
В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більш ніж 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua
Райффайзен Банк Аваль
Райффайзен Банк Аваль був зареєстрований 27 березня 1992 року, із жовтня 2005 року став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 1 березня 2016 року, Група Райффайзен володіла 68,28% акцій банку, Європейський банк реконструкції та розвитку – 30%.
Банк пропонує широкий спектр стандартних та інноваційних банківських послуг через розгалужену мережу регіональних відділень, яка станом на кінець грудня 2015 року налічувала 578 відділень у великих містах, обласних та районних центрах по всій Україні. Додаткова інформація: https://www.aval.ua
IFC
IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність виключно в приватному секторі. Працюючи із понад 2000 підприємств у різних країнах світу, ми використовуємо наш капітал, експертні знання і вплив, щоб створити можливості для економічного зростання там, де вони потрібні найбільше. У 2015 фінансовому році обсяг наших довгострокових інвестицій у країнах, що розвиваються, зріс до близько 18 мільярдів доларів США, допомагаючи приватному сектору відіграти значущу роль у глобальній боротьбі з крайньою бідністю та ширшому долученні людей до спільного добробуту. Додаткова інформація: www.ifc.org
Bayer:
Відділ комунікацій
Phone: +380 044 220 33 00
Email:communication.ukraine@bayer.com
Райффайзен Банк Аваль:
Вікторія Міхалевська
Тел: +380 44 490 89 95
Email: press@aval.ua
IFC in Kyiv:
Olena Harmash
+380 44 490 64 00
Email: oharmash@ifc.org
IMG_Bayer_Aval_1  IMG_Bayer_Aval_2  IMG_Bayer_Aval_3
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ