Запрошення для участі у новому проекті Європейського Союзу

Шановні колеги!

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Науковотехнічний центр «Біомаса» та ТОВ «Фруктовий проект» запрошують Вас взяти участь у семінарінараді  «Можливості використання деревної біомаси від обрізки плодових дерев і викорчовування старих насаджень в енергетичних цілях», що відбудеться  31 травня 2016 р. з 9:30 до 14:00 у готелі «Оптіма Вінниця» (м. Вінниця) в рамках проекту програми Європейського Союзу Горізонт2020.

Під час заходу відбудеться представлення концепції нового трирічного проекту «Підвищення рівня сталого постачання деревної біомаси від обрізки дерев і викорчовування старих насаджень — uP_running» (HORIZON 2020), а також кращий досвід європейських країн та Вінничини щодо успішного застосування відходів садівництва в якості енергетичної біомаси.

Очікується, що семінар-нарада збере представників всіх зацікавлених сторін Вінницької області та сусідніх регіонів, які можуть бути зацікавленими у постачанні, переробці та споживанні продукції біомаси від обрізки дерев і викорчовування старих насаджень: фермери-садівники, транспортні компанії, сервісні компанії, переробники деревини, власники твердопаливних котлів. Зацікавлені учасники зможуть стати партнерами проекту і взяти участь у п’яти демонстраціях побудови економічно вигідного ланцюгу утилізації деревних відходів садівництва в енергетичних цілях, запланованих для реалізації у 2017 році.

Участь у семінарі безкоштовна.

Організатори будуть раді відповісти на Ваші запитання за телефоном 0675381881 або електронною поштою kovtun@ucab.ua (Олена Ковтун).

Просимо підтвердити Вашу участь у семінарі-нараді до 27 травня 2016 за вказаними контактами.

Програма семінару

ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ