12-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions

CANactions  запрошує на12-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions, який відбудеться 17-18 травня 2019 року в Києві.
Темою Фестивалю 2019 стане ГРОМАДА — українська назва спільноти, яка є невід’ємною частиною історичного й культурного коду країни та знаходить своє відображення в сучасних суспільних рухах та архітектурних формах.  Розглядаючи середовище існування сьогоднішньої ГРОМАДИ та різні приклади використання терміну «СПІЛЬНОТА» в архітектурі та проектах з міського та регіонального планування по всьому світу, ми прагнемо дослідити «ГРОМАДУ» як соціальний та просторовий феномен.
Фестиваль відбудеться на березі Дніпра на території Київського Річпорту. Промислова зона знов перетвориться на місце зустрічі, дебатів, спільного діалогу та об’єднання всіх, хто цікавиться розвитком міста або пов’язаний з цією сферою.
В рамках двох днів Фестивалю організаторами передбачено багато цікавих подій та форматів, серед яких:

 1. CANactions School представить результати поточних освітніх програм в Україні та Нідерландах, а також презентують наступну міжнародну післядипломну програму 2019/20, яка буде проходити в кількох європейських країнах.
 2. Лекції провідних міжнародних експертів у сфері архітектури та міського розвитку. Спікери Фестивалю CANactions 2019:

Reinier de Graaf / OMA (NL)
Sinus Lynge / EFFECT (DK)
Viggo Haremst / Henning Larsen Architects (DK)
Stephan Sigrist/ ETH Zürich, W.I.R.E. (CH)
Jord den Hollander / AFFR (NL)
Yana Golubeva / MLA+ (RU)
Polina Bachlakova / SPACE10 (DK)
Leon Fanjul Manuel / Traumnovelle (BE)
Grisha Zotov / Architectural Prescription, CANactions School (NL)
Віктор Зотов  / ZOTOV&CO (UKR)

 1. Архітур на кораблі вздовж Дніпра разом із спікерами фестивалю, які стануть гідами туру. Учасники зможуть побачити місто їх очами та обговорити актуальні питання міського життя. Разом досліджуючи та вивчаючи місто, гості Фестиваля отримають задоволення від краси весняного Києва та його скарба — ріки Дніпро.
  У турі візьмуть участь: Klaus Overmeyer / Urban Catalyst, David Bravo Bordas / Centre of Contemporary Culture of Barcelona. Участь за умови попередньої реєстрації та наявністю квитка. Кількість місць обмежена.
 1. Майстер-клас “Щастя у міському плануванні” із співзасновником CANactions School та засновником архітектурної студії Architectural Prescriprion Григорієм Зотовим. Про щастя на прикладі концепції просторового розвитку території Китаєва. Участь за попередньою реєстрацією.
 1. Виставка “POLIS: SEVEN LESSONS FROM THE EUROPEAN PRIZE FOR URBAN PUBLIC SPACE”, організована Центром сучасної культури Барселони (CCCB) разом з п’ятьма іншими європейськими інститутами, яка є обсерваторією з привілейованими перспективами вирішення найрізноманітніших проблем. Експозиція продемонструє 28 успішних прикладів різних застосувань демократичної концепції міста.
 1. Презентація українського видання світового бестселеру Рейніра де Ґраафа “Чотири стіни та дах”. Книга видана CANactions за підтримки SAGA Development та спільноти доброчинців, які проект спільнокоштом.
 1. Виставка HROMADA об’єднає 16 організацій та ініціатив з різних європейських країн. Всі вони представлять проекти, присвячені різним проявам та аспектам соціальної організації суспільства, спільна мета яких — розвиток та краще життя громади.
  Серед учасників: CANactions School, Платформа Острів, Інститут розвитку міст, The Center for Spatial Technologies, Хора, All Things Urban, U-Cycle, Минская урбанистическая платформа, CEDOS, MetaLab, Streetscape Territories Research Practice та KU Leuven Campus Sint Lucas Brussels, Харківська Школа Архітектури, ZOTOV&CO, Розуміти Радянський Поділ, urban curators.
 2. Нагородження фіналістів 11-го Конкурсу Молодих Архітекторів України 2019, організованого CANactions та Інститутом архітектури Дессау (DIA).
 1. Разом із Дитячою Архітектурною Студією Arch4Kids, у дитячому просторі фестивалю, діти будуть вчитись розмовляти один з одним, шукати спільне, знаходити раціональне зерно у розбіжностях.
 1. Перший день фестивалю звершиться у форматі Drinks and music разом з Dj Easy.

Протягом фестивалю до Річкового порту можна буде дістатись на кораблях, які щогодини будуть курсувати з Річвокзалу. Розклад кораблів буде оголошений пізніше. Відправлення з пірсу №10.
Приєднуйтесь до ГРОМАДИ  CANactions Festival 2019 17-18 травня 2019.
Слідкуйте за новинами на festival.canactions.com
Квитки у продажу: http://canactions2019.ticketforevent.com
     
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ