«ІнтерАГРО 2016» — найбільший вибір сільгосптехніки від виробників!

prezЗа підтримки:
Міністерства аграрної політики та продовольства України,
Національного агентства з підтримки французької економіки Business France,
Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA,  IFWexpo Heidelberg GmbH, Німеччина.
8-11 листопада 2016 р. в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться найбільша в Україні 11 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».
«ІнтерАГРО» — це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату. Це місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, адже виставка присвячена просуванню сучасних технологій в сільськогосподарській галузі та представляє повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки.
Понад 300 компаній-учасниць з України та 20 зарубіжних країн (Австрії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Індії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії) представлять на виставці: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, агробудівництво,  засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг на виставковій площі понад 30 000 кв.м.
Учасники виставки  представлять останні новинки найвідоміших світових брендів сільськогосподарської техніки та обладнання, серед яких:
AGCO, Amazone, Berthoud Agricole, Case, Caterpillar, Claas, Deutz Fahr, Fliegl, Horsch Maschinen, Gaspardo, Gregoire Besson, Kuhn, Kockerling, Lemken, Manitou, Mater Macc, Siloking, Strom-Bednar, New Holland, Poettinger, VaderstadАГРО-СОЮЗ, Велес-Агро, Львівагромашпроект та багато інших.
Національними експозиціями будуть представлені Німеччина та Франція.
Програма ділових заходів виставки «ІнтерАГРО» – унікальне джерело інформації для визначення стратегії подальшого розвитку підприємств.
Відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. Тож запрошуємо всіх бажаючих отримати необхідні знання на численних семінарах, конференціях, круглих столах, майстер-класах, які будуть проведені в рамках виставки «ІнтерАГРО». Їх тематика формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій та створюється аграріями-практиками у співпраці з ученими, машинобудівниками, фахівцями державних установ і викладачами аграрних навчальних закладів.
Серед яскравих подій виставкипідведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні.
Офіційне відкриття 11 міжнародної виставки «ІнтерАГРО» відбудеться 8 листопада 2016 року об 11:00 у павільйоні № 1 Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б).
Години роботи виставки:
8-10 листопада — з 09-00 до 17-00 (вхід для відвідувачів до 16-30),
11 листопада – з 09-00 до 16-00 (вхід для відвідувачів до 15-30).
Більш детальна інформація про учасників виставки, програма ділових заходів та замовлення безкоштовного запрошення на сайті: www.interagro.in.ua або за телефонами дирекцій (044) 461 93 68 та (044) 490 64 69.
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ