“Школа Аграрного Експортера” в рамках осіннього “ІнтерАГРО 2016”

school_agroМіжнародна консалтингова компанія Start Global та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» запрошують власників та директорів компаній до «Школи Аграрного Експортера», яка відбудеться з 9 по 11 листопада в рамках 11 міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО 2016» в київському виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою вул. Салютна, 2-Б.
“Школа Аграрного Експортера” складатиметься з двох частин: відкритої конференції ”Агроекспорт: дорожня карта”, яка відбудеться 9 та 10 листопада, та спеціалізованного семінару-практикуму “Агроекспорт – від оцінки можливостей до перших продажів”, два модулі якого триватимуть 10 та 11 листопада.
Спікери семінару-практикуму “Агроекспорт – від оцінки можливостей до перших продажів” сфокусують свої виступи на наступних основних практичних темах:

  • Методологія експорту
  • Аудит компанії перед виходом на світовий ринок
  • Вибір країн для експорту аграрної продукції
  • Розробка стратегії виходу на міжнародний ринок
  • Вибір партнерів закордоном
  • Ведення переговорів

Учасники семінару-практикуму від Start Global зможуть не тільки дізнатися про нагальні питання налагодження та розвитку експорту власної продукції закордон, але й отримати практичний досвід під час розгляду конкретних прикладів, спрямований на розвиток експорту саме їх компаній. Додатково всі учасники отримуватимуть домашні завдання, виконання яких допоможе вирішити їх бізнесові задачі.
Відкрита конференція 9 та 10 листопада для тих учасників виставки “ІнтерАГРО 2016”, які тільки починають знайомство з темою експорту, розгляне загальні теми аудиту готовності компаній до виходу на міжнародні ринки, дорожніх карт експортера, вибору країн для експорту, стратегії виходу, підготовки до експорту агропродукції закордон, тощо.
Організатори “Школи Аграрного Експортера” — Міжнародна консалтингова компанія Start Global та компанія  “Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок” – організатор міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».
Робочі мови семінару-практикуму: російська / англійська з перекладом
Ми раді будемо бачити Вас серед учасників заходів!
Реєструйтесь на семінар-практикум до 20 вересня та отримайте 20 % знижку для перших відвідувачів.
Реєстраційна форма за посиланням:
http://www.start-global.biz/uk/agro-workshop/
У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація може бути закрита після досягнення граничної кількості учасників.
За додатковою інформацією про умови участі в семінарах-практикумах, будь ласка, звертайтеся:
тел .: +38 (044) 225 04 40
media@start-global.biz
Start Global — міжнародна консалтингова компанія, яка сприяє розвитку продажів на світових ринках. Основні послуги: розробка стратегії виходу на міжнародні ринки, аналітика ринку, пошук ринків збуту, пошук партнерів закордоном, супровід переговорів, сприяння співробітництву, медіація. Start Global заснована в 2008 році.
 «ІнтерАГРО» —  найбільша в Україні міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання.
«ІнтерАГРО» — це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату.
«ІнтерАГРО» — це понад 300 компаній-учасниць з України та 20 зарубіжних країн (Австрії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Індії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії) представлять на виставці: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, агробудівництво,  засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг на виставковій площі понад 30 000 кв.м.
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ