Отчет "Різдво у Львові"

різдво1Уже втретє компанія «Клуб Рослин» проводила зустріч ландшафтних дизайнерів, архітекторів і прогресивних садівників під назвою «Рандеву у Клубі», але вперше подія відбувалася у різдвяний час. Впродовж трьох днів 14-16 січня представники «зеленого бізнесу», ландшафтні дизайнери та архітектори, садівники ділилися власним досвідом, презентували свої доповіді та лекції. Це був чудовий відпочинок зі справжньою різдвяною атмосферою, що ніс інформаційну платформу цікавих семінарів, живого спілкування, навчання та досвіду.
Перший день семінару був присвячений кам’яним садам та альпінаріям. Для відвідувачів читали лекції досвідчені «спікери» експерти у своїй галузі: Віктор Ганущин (дендролог, колекціонер, дизайнер, м. Ужгород), Євген Тарасов (експерт з питань альпінаріїв, ландшафтний дизайнер, м. Москва), Сергій Коженевський (експерт з питань каміння, українських родовищ, акліматизації рослин, автор більше 200 публікацій, м. Київ). Після насичених лекцій на відвідувачів чекала екскурсія Львовом та різдвяна вечірня програма з вертепом, святою вечерею та колядою.
Другий день семінару був не менш цікавим та інформативним, було обговорено та прослухано такі тематики як: «Підсумки і тенденції в ландшафтній галузі в Україні» та «Економіка і маркетинг». Назарій Зінько (керівник «Клубу Рослин», Львів) прочитав лекції про тенденції ландшафтної галузі в світі, навів приклади сучасного ландшафтного дизайну в Азії та розповів про нові сорти декоративних рослин в Європі та Україні. Гості свята ділилися своїми баченнями та враженнями, обговорювали підсумки ландшафтної галузі в Україні за 2015 рік та обмінювалися своїми планами та ідеями на новий 2016 рік.
На перервах між доповідями гості заходу мали можливість ознайомитися з найкращим асортиментом професійного садового інструменту, каталогами і літературою для успішного садівництва. А також обрати та придбати будь-який товар за спеціальною ціною. Семінар «Рандеву у Клубі. Різдво у Львові» відвідало близько 50 учасників з різних областей України. Кожен гість став активним учасником висвітлених питань та зробив свій внесок ідей та думок щодо розвитку ефективної сфери ландшафтного дизайну. Вечір другого дня подарував гостям незабутні екскурсії різдвяними ярмарками Львова, церквами та кав’ярнями.
Щиро дякуємо всім гостям, що завітали на наше свято, радісно зустріли з нами Старий Новий Рік, Маланку та наповнили дружньою атмосферою дух Різдва. Сподіваємося, що прослухані лекції та дискусії були для Вас максимально корисними та інформативними і Ви отримали від зустрічі такий же заряд позитиву та приємних вражень, як і ми. Окрему подяку висловлюємо співорганізатору семінару ландшафтному дизайнеру Оксані Кухар.
Ми з впевненістю можемо заявити, що семінар «Рандеву у Клубі. Різдво у Львові» пройшов насичено, продуктивно та інформативно! Нові знання, знайомства та враження були забезпечені.
До нових зустрічей!
На цьому семінар «Рандеву у Клубі. Різдво у Львові» не закінчився. Адже, 3 день зустрічі подарував гостям найцікавіше – екскурсію замками «Золотої Підкови»: Олеським, Підгорецьким та Золочівським.
Фотозвіт зустрічі можете переглянути тут
ВЕРНУТЬСЯ В РАЗДЕЛ