Volkswagen створив авто для дачників

volk1_1На Міжнародній виставці рослин IPM, яку приймає німецький Ессен, Німеччина, Volkswagen Комерційні автомобілі представить спецверсії моделей Transporter, Crafter і Amarok, адресовані садівникам, ландшафтним дизайнерам і, звичайно, простим дачникам.
Так, Transporter нового, шостого, покоління став тривісним, а також отримав пневматичну підвіску і спеціальний кузов зі складаною вдвічі в’їзною рампою, що дозволило зменшити навантажувальну висоту до 550 мм — це дозволяє легко завантажувати самохідну техніку масою до 2500 кг.
З більш великої моделі Crafter із здвоєною кабіною німці взагалі зробили повноцінний самоскид: 8-кубовий кузов можна спустошувати, перекидаючи на будь-яку з трьох сторін за допомогою потужного електрогідравлічного підйомника.
Amarok отримав сталеві дуги, щоб перевозити розсаду дерев, будматеріали і сходи. Крім того, вантажна платформа покрита спеціальним складом, який не дряпається і легко миється. Завдяки подовженню шасі і вантажній платформі на 650 мм внутрішня довжина кузова збільшилася до 2205 мм, завдяки чому з’явилася можливість доставляти навіть великогабаритні вантажі.
 
volk2_1  volk3_1
ВЕРНУТЬСЯ  В  РАЗДЕЛ