![](https://gardenindustry.org/wp-content/uploads/2018/01/sad_ua.jpg)
Садові центри SAD.UA поблизу Києва не постраждали і працюють у штатному режимі.
В теплицях садового центру завжди вирощують мільйони квітів до 8 березня, але навесні 2022 року загинули всі тюльпани, бо прийшла війна.
З 2014 року компанія займається волонтерським забезпеченням фронту. Зусиллями та за кошти SAD.UA були придбані: бус для ЗСУ; турнікети, кровоспинні препарати, бензопили, продукти харчування, колеса; телефони, планшети, генератори; акумулятори для спецтехніки, а також оплачено ремонт машин.
Окремий проект «Окопні свічки перемоги, Тарасівка» веде співробітниця компанії Валентина Власенко. Виготовлено тисячі окопних свічок і консервів для наших бійців.
![](https://gardenindustry.org/wp-content/uploads/2023/02/sad-ua-foto2.jpg)
![](https://gardenindustry.org/wp-content/uploads/2023/02/sad-ua-foto3.jpg)
![](https://gardenindustry.org/wp-content/uploads/2023/02/sad-ua-foto1.jpg)